Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

31501.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
31502.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Telcs Edének 60 éves korára - 1932 Berán Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (~27-30mm) T:UNC
31503.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas fém díjérem, hátoldalán "Junior Korm. Négyes Bpest 1943. VI. 6. I." gravírozással + Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált, sérült "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF
31504.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Berán Lajos (1882-1943) DN "Országos Vizsla Club / Verseny - I. díj" bronz díjérem (45mm) T:AU,XF
31505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "A HONFI HŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT" (61mm) T:VF,F, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
31507.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Soproni Városszépítő Egyesület - 1869" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31508.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
31509.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31510.

Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére 1849 okt.6. - 1999 - MÉE Gyöngyösi Csoport" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (Az aradi vértanúk sorozat záróérme) (70,5mm) T:AU
Adamo GS18 var.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
31511.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
31512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF