Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

2015. II. István (1116-1131) Denár mintájára (Unger: 40.) készült Ag emlékérem "Várad MÉE" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,31g/0.900) T:UNC
31477.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2016. "25 éves a Polgárőrség - Országos Polgárőr Szövetség - OPSZ 1991-2016" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU,XF ph., patina
31478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC
31479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2020 k. "PRO FACULTATE OECONOMIA - Dr. Hársing László 21. / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU
31480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2023. "Ferenc pápa Magyarországon 2023 / Krisztus a jövőnk" bronz emlékérem tokban, sérült kapszulával (42,5mm) T:UNC
31481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
2025. "47. egyetemes piarista rendi káptalan Esztergomban" bronz emlékérem eredeti tokban. "BEATA VIRGO MATER DEI SCHOLARUM PIARUM/ XLVII CAPITULUM GENERALE SCHOLARUM PIARUM ESZTERGOM 2015. DISCIPULI ET TESTES" Szign.: Vito Valentino Cimarosti (60mm) T:UNC
31482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne: - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) - Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm) - Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)
31483.

4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne:
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm)
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm)
- Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm)
- Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
5db vallási éremből álló tétel, közte 4db ezüstözött, közte 1937 kétoldalas ezüstözött díjérem füllel, "Bibliaverseny" gravírozással T:XF,VF közte sérült és kopott ezüstözés
31484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ábrahám István (1945-) 1988. "Europa cantat 10 - Pécs Hungary 1988" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:AU
31485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Asszonyi Tamás (1942-) 1970. "Diósgyőri Kohászat 1770-1970" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (82,5mm) T:AU
31486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas bronz plakett, névre szóló adományozotti táblácskával, eredeti dísztokban (78mm) T:AU
31487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Nívó díj / Alföldi Nyomda" kétoldalas bronz plakett (74mm) T:AU
31488.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF