Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938185
31477
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2015. II. István (1116-1131) Denár mintájára (Unger: 40.) készült Ag emlékérem "Várad MÉE" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,31g/0.900) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516510
31478
524
Numismatik
2016. "25 éves a Polgárőrség - Országos Polgárőr Szövetség - OPSZ 1991-2016" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU,XF ph., patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2938061
31479
524
Numismatik
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517938
31480
524
Numismatik
2020 k. "PRO FACULTATE OECONOMIA - Dr. Hársing László 21. / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494933
31481
524
4400
Numismatik
2023. "Ferenc pápa Magyarországon 2023 / Krisztus a jövőnk " bronz emlékérem tokban, sérült kapszulával (42,5mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3356405
31482
524
38000
Numismatik
2025. "47. egyetemes piarista rendi káptalan Esztergomban" bronz emlékérem eredeti tokban. "BEATA VIRGO MATER DEI SCHOLARUM PIARUM/ XLVII CAPITULUM GENERALE SCHOLARUM PIARUM ESZTERGOM 2015. DISCIPULI ET TESTES " Szign.: Vito Valentino Cimarosti (60mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3493600
31483
524
Numismatik
4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne: - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére " bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) - Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők " kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm) - Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3461791
31484
524
Numismatik
5db vallási éremből álló tétel, közte 4db ezüstözött, közte 1937 kétoldalas ezüstözött díjérem füllel, "Bibliaverseny" gravírozással T:XF,VF közte sérült és kopott ezüstözés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516402
31485
524
Numismatik
Ábrahám István (1945-) 1988. "Europa cantat 10 - Pécs Hungary 1988" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3403836
31486
524
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1970. "Diósgyőri Kohászat 1770-1970 " kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (82,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3408033
31487
524
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége " kétoldalas bronz plakett, névre szóló adományozotti táblácskával, eredeti dísztokban (78mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438256
31488
524
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Nívó díj / Alföldi Nyomda " kétoldalas bronz plakett (74mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF