Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

31261.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
1741. Habsburg Birodalom / Pozsony Mária Terézia magyar királynővé koronázása Pozsonyban "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." kétoldalas Ag koronázási zseton. Szign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) T:AU / 1741. Habsburg Monarchy Coronation of Maria Theresia hungarian queen in Pressburg "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." two-sided Ag coronation jeton. Sign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) C:AU
31262.

1741. Habsburg Birodalom / Pozsony Mária Terézia magyar királynővé koronázása Pozsonyban "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." kétoldalas Ag koronázási zseton. Szign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) T:AU /
1741. Habsburg Monarchy Coronation of Maria Theresia hungarian queen in Pressburg "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." two-sided Ag coronation jeton. Sign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 000 HUF
3 794,04
4 375,00
Minimales Gebot:
1 400 000 HUF
1 400 000 1 600 000 1 900 000
1751. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia látogatása a magyarországi bányavárosokban" bronz zseton. "FRANC IMP AVG M THERES HUNG REX / FORTUNAE REDUCI - ADV AVG IN FOD H I - MDCCLI" (~25mm) T:F ü. Austrian Empire 1751. "Visit of Franz I and Maria Theresia to the Hungarian Mines" bronze token (~25mm) C:F ding
31263.

1751. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia látogatása a magyarországi bányavárosokban" bronz zseton. "FRANC IMP AVG M THERES HUNG REX / FORTUNAE REDUCI - ADV AVG IN FOD H I - MDCCLI" (~25mm) T:F ü.
Austrian Empire 1751. "Visit of Franz I and Maria Theresia to the Hungarian Mines" bronze token (~25mm) C:F ding

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1889. "Klára emlék / sz (született) szept. 22. 1889" gravírozott fém emlékmedál (27mm) T:XF fül letört
31264.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF, enyhe aranyozás kopás Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" two-sided, gilded bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV." (Hungarian United Artists) maker's mark (31mm) C:AU,XF, gild slightly worn
31265.

1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF, enyhe aranyozás kopás
Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" two-sided, gilded bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV." (Hungarian United Artists) maker's mark (31mm) C:AU,XF, gild slightly worn

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:F
31266.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1898. "Samassa József egri érseki székre emelésének 25. évfordulója" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:F patina, ph.
31267.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1900 k. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem füllel, mellszalag nélkül, eredeti "IHS" dísztokban "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (18,01g/40mm) T:AU patina
31268.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31269.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1900 k. "J. FLORENZ BUDAPESTEN - M. K. UDVARI SZÁLLÍTÓ - 100 KILÓ" réz egyoldalas emlékérem, két oldalán lyukasztott (41mm) T:VF
31270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1910 k. "Siposs Antal 1858-1908" bronz medál (23mm) T:XF
31271.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1915 k. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" (Magyarország a Boldogságos Szűz Máriának szentelve - 1038 / Magyarország Jézus Szent Szívének felajánlva - 1915) kétoldalas fehérfém vallási medál füllel (29mm) T:XF Hungary ~1915. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" two-sided white metal religion medal with ear (29mm) C:XF
31272.

1915 k. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" (Magyarország a Boldogságos Szűz Máriának szentelve - 1038 / Magyarország Jézus Szent Szívének felajánlva - 1915) kétoldalas fehérfém vallási medál füllel (29mm) T:XF
Hungary ~1915. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" two-sided white metal religion medal with ear (29mm) C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF