Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3516478
31825
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN Esztergom "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS " III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje (~65-67mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3502000
31826
524
Numismatik
DN Faluképet ábrázoló, egyoldalas, kisméretű bronz emlékérem (70mm) T:AU hátoldalon ragasztónyom noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3155811
31827
524
Numismatik
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3518256
31828
524
15000
Numismatik
Vegyes, 7db-os emlékplakett és egy kitüntetés tétel, közte: 1977. "Munkásőrség" plakett (2xklf) + "Kiváló Kisiparos" plakett kitűzővel + Vincze Dénes (1914-1972) "Szocreál tudomány témájú" (3db) aranyozott bronz, ezüstözött bronz, bronz plakett + 1970. "Belügyminisztérium sportbajnokság" plakett + 1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, mindegyik műanyag tokban T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3443240
31829
524
7500
Numismatik
Vegyes ~36db-os magyar- és külföldi porcelán / kerámia emlékérem vagy plakett tétel dobozban, javarészben az 1970-es évekből, közte Spanyolország 1982. "Naranjito " az 1982-es spanyolországi Világbajnokság kabaláját ábrázoló egyoldalas kerámia emlékérem (115mm) + 1975. "DV. Hengerművek 1960-1975 " egyoldalas, hátoldalán jelzett "Hollóháza" kerámia emlékérem tokban (170mm) + 1984. "Országos Fotóművészeti Alkotótelep - Gyula " egyoldalas kerámia emlékérem (~100x100mm) + DN "Túristvándi Vízimalom " egyoldalas kerámia emlékérem tokban (120mm) + DN "Sopron Tűztorony " egyoldalas kerámia emlékérem (120mm) + 4db bélyegalakú mázas porcelán plakett, stb. Javarészben jelzett "Hollóháza" emlékérmek, de közte minimum 1db "Zsolnay" is T:~AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF