Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

DN Esztergom "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS" III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje (~65-67mm) T:AU patina
31825.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN Faluképet ábrázoló, egyoldalas, kisméretű bronz emlékérem (70mm) T:AU hátoldalon ragasztónyom
31826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
31827.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vegyes, 7db-os emlékplakett és egy kitüntetés tétel, közte: 1977. "Munkásőrség" plakett (2xklf) + "Kiváló Kisiparos" plakett kitűzővel + Vincze Dénes (1914-1972) "Szocreál tudomány témájú" (3db) aranyozott bronz, ezüstözött bronz, bronz plakett + 1970. "Belügyminisztérium sportbajnokság" plakett + 1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, mindegyik műanyag tokban T:vegyes
31828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Vegyes ~36db-os magyar- és külföldi porcelán / kerámia emlékérem vagy plakett tétel dobozban, javarészben az 1970-es évekből, közte Spanyolország 1982. "Naranjito" az 1982-es spanyolországi Világbajnokság kabaláját ábrázoló egyoldalas kerámia emlékérem (115mm) + 1975. "DV. Hengerművek 1960-1975" egyoldalas, hátoldalán jelzett "Hollóháza" kerámia emlékérem tokban (170mm) + 1984. "Országos Fotóművészeti Alkotótelep - Gyula" egyoldalas kerámia emlékérem (~100x100mm) + DN "Túristvándi Vízimalom" egyoldalas kerámia emlékérem tokban (120mm) + DN "Sopron Tűztorony" egyoldalas kerámia emlékérem (120mm) + 4db bélyegalakú mázas porcelán plakett, stb. Javarészben jelzett "Hollóháza" emlékérmek, de közte minimum 1db "Zsolnay" is T:~AU,XF
31829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF