Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31729.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31730.

Adamo ZE4

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31732.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina Adamo ZE5
31733.

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina
Adamo ZE5

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina
31734.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Szigeti Magda (1947-) 1968. "Dr. Rédey István 1898-1968" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (83x122mm) T:XF
31735.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP
31736.

Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP
Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU
31737.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SH1
31738.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo SH1

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo SH1
31739.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina
Adamo SH1

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (35g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1
31740.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF