Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina Adamo ZE5
Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (35g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1