https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK2
1
31753.

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK2

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31754.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo DE10
1
31755.

Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo DE10

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU
1
31756.

Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15
1
31757.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE15

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16
1
31758.

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE16

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31759.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina
1
31760.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH19
1
31761.

Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH19

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2
1
31762.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
1
31763.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina
1
31764.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse