Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3425024
31765
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3434958
31766
524
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480029
31767
524
Numismatik
Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo PS6 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516120
31768
524
Numismatik
Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár " kétoldalas bronz emlékérem, a kisebb kiadás, szignó nélkül (70mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517646
31769
524
Numismatik
Varga Miklós (1928-2018) DN "A Borsod A-Z Megyei Tanács kórus díja " egyoldalas öntött bronz plakett (90mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438387
31770
524
Numismatik
Váró Márton (1943-) 1980 k. "Hajdú-Bihar Megyei Tanács - Közösségi munkáért " bronz emlékérem (99mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3442909
31771
524
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " egyoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett tokban (70mm) T:AU, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3143529
31772
524
Numismatik
Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3357915
31773
524
130000
Numismatik
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3481722
31774
524
Numismatik
DN "..aki szüntelenül jót tesz szüntelenül imádkozik " egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: SDG (69mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518102
31775
524
Numismatik
DN "100 Sz. I P Szakmunkás és Szakközépiskola Miskolc " egyoldalas bronz plakett (~110mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3460491
31776
524
Numismatik
DN "1917-1967 " munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF