Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:AU
31765.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31766.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo PS6
31767.

Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo PS6

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár" kétoldalas bronz emlékérem, a kisebb kiadás, szignó nélkül (70mm) T:AU
31768.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Varga Miklós (1928-2018) DN "A Borsod A-Z Megyei Tanács kórus díja" egyoldalas öntött bronz plakett (90mm) T:XF patina
31769.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váró Márton (1943-) 1980 k. "Hajdú-Bihar Megyei Tanács - Közösségi munkáért" bronz emlékérem (99mm) T:AU
31770.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett tokban (70mm) T:AU, patina
31771.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
31772.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
31773.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok
Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
DN "..aki szüntelenül jót tesz szüntelenül imádkozik" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: SDG (69mm) T:AU
31774.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "100 Sz. I P Szakmunkás és Szakközépiskola Miskolc" egyoldalas bronz plakett (~110mm) T:AU
31775.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "1917-1967" munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU
31776.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF