Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3516051
31789
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "FŐSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat 20 éves törzsgárda tagságáért " aranyozott bronz plakett (56x56mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3435191
31790
524
Numismatik
DN "Kecskemét Város Tanácsa " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3403879
31791
524
Numismatik
DN "Községünkért - Mucsony - Szuhakálló - Alberttelep " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:XF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3439166
31792
524
Numismatik
DN "Lajos Árpád 1911-1976 / Ózdi Lajos Honismereti Kör" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68,5mm) T:AU, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3422838
31793
524
Numismatik
DN "Lóczy 1946-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516076
31794
524
Numismatik
DN "Magyar Kereskedelmi Kamara " kétoldalas, bronz emlékérem (70mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487591
31795
524
Numismatik
DN "Magyar Királyság címere " egyoldalas öntött bronz plakett (116x240mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3387634
31796
524
Numismatik
DN "Magyarország Borvidékei " kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3434950
31797
524
Numismatik
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága " egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442915
31798
524
2200
Numismatik
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30 " aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3522226
31799
524
Numismatik
DN "Műegyetem 1929-1934 - 25 " névre szóló, egyoldalas bronz emlékérem (47x43mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462498
31800
524
Numismatik
DN "Nagyvázsony " egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF