Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239979
31573
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3315971
31574
524
13000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "1848-49-as forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára / Batthyány Lajos " Ag emlékérem (35,09g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) felületi karc noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3410189
31575
524
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3264261
31576
524
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3370953
31577
524
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3370954
31578
524
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3480545
31579
524
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476364
31580
524
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516178
31581
524
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518920
31582
524
Numismatik
Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU hátoldalon "Blaha Attila elvtárs" gravírozással, karton tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460677
31583
524
Numismatik
Exner Károly (1850-1919) / Éltető Béla 1902. "A siketek hallanak, a némák beszélnek - Hephata / A Siketnémák Váczi Orsz. Kir. Intézete 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902 " bronz, kétoldalas, vert emlékérem (36mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3407919
31584
524
Numismatik
Fonyó Márton (1896-1989) / Lőrincz István (1901-1985) 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért " bronz emlékérem (39mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF