Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
31705.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Pató Róza (1934-2018) DN "Dr. Ihász Mihály 1931-2002 / Sebész-professzor akadémikus" kétoldalas, öntött bronz plakett (~72mm) T:AU
31706.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "In Memoriam Gevce Ducis / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag MÉE emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC patina
31707.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Pincés Puder István (1907- ?) 1969. "Tanácsi Közszolgálatért" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU, patina
31708.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31709.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A ,,December 4'' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas, ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31710.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo OH2
31711.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo OH2

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU HP 4423
31712.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU
Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU
HP 4423

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU
31713.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3
31714.

Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina
Adamo SN3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31715.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól!" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU
31716.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF