Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

31717.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
31718.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31719.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. Kétszáz éves a csurgói gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) díszdobozban T:AU
31720.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU Hungary 1954. "József Bem" one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU
31721.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU
Hungary 1954. "József Bem" one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Johannes Brahms 1833-1897" egyoldalas, vert, bronz plakett (85mm) T:AU
31722.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Sz. Egyed Emma (1935-2016) 2010. "HUNFILA 2010 Sopron - Nemzetközi Bélyegkiállítás - 83. Bélyegnap" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, sérült dísztokban (42,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
31723.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK3
31724.

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szabó Imrefia Béla (1952- ) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós - Jószási Purgly Magdolna / Hazatértek! - Kenderes MCMXCIII IX IV" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC patina
31725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
31726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
31727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Szabó Iván (1913-1998) 1950. "Magyar Táncművészeti Főiskola" egyoldalas, öntött bronz plakett tokban (94mm) + "Magyar Táncművészeti Egyetem" gravírozott plexi levélnehezék (77x50x50mm) T:XF
31728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF