Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244471
31717
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3228315
31718
524
Numismatik
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3479896
31719
524
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478669
31720
524
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. Kétszáz éves a csurgói gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) díszdobozban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3460272
31721
524
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József " egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU Hungary 1954. "József Bem " one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3460520
31722
524
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Johannes Brahms 1833-1897" egyoldalas, vert, bronz plakett (85mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3423903
31723
524
Numismatik
Sz. Egyed Emma (1935-2016) 2010. "HUNFILA 2010 Sopron - Nemzetközi Bélyegkiállítás - 83. Bélyegnap " kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, sérült dísztokban (42,5mm) T:AU, (eredetileg PP) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3479271
31724
524
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK3 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519156
31725
524
Numismatik
Szabó Imrefia Béla (1952- ) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós - Jószási Purgly Magdolna / Hazatértek! - Kenderes MCMXCIII IX IV " bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519158
31726
524
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2501569
31727
524
Numismatik
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN "Dobos Krisztina Emlékérem / Pedagógusok a Kisiskoláért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (96mm) T:1- noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3418978
31728
524
Numismatik
Szabó Iván (1913-1998) 1950. "Magyar Táncművészeti Főiskola " egyoldalas, öntött bronz plakett tokban (94mm) + "Magyar Táncművészeti Egyetem " gravírozott plexi levélnehezék (77x50x50mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF