Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3518909
31621
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Horváth Tibor (1958-) 2006. "A váci Fehérek Temploma felszentelésének jubileumára - 1756-2006" bronz emlékérem (102mm) T:AU kis patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3476635
31622
524
4800
Numismatik
Imre Gábor (1890-1976) 1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29. " kétoldalas bronz emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3515615
31623
524
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1972. "Colonia Claudia Savaria XLIII / "Savaria Nemzetközi Táncverseny és Magyar Táncbajnokság " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3154044
31624
524
60000
Numismatik
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3419793
31625
524
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "Bessenyei György / MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH7 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3404137
31626
524
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH7 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3479880
31627
524
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479144
31628
524
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP22 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515245
31629
524
Numismatik
Kenéz László (1942-2019) 1979. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " egyoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:AU,XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438236
31630
524
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973 " egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438147
31631
524
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973 " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474950
31632
524
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816 " bronz, kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF