Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3479951
31681
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479956
31682
524
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479965
31683
524
Numismatik
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "COMMODVS ANTON AVG PIVS / ISIDI AVG SAC CLXXXVIII - SAVARIA MCMLXXXIX MÉE " kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU patina Adamo SH10 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3480426
31684
524
Numismatik
Lesenyei Márta (1930-) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU Adamo SH11 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478805
31685
524
Numismatik
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "IMP CONSTANTINVS MAX AVG / GENIO AVGVSTI - SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478791
31686
524
Numismatik
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "L AELIVS CAESAR / PANNONIA SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3439084
31687
524
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979 " kecskét ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30mm) + 2009. "20 éves a Magyar Köztársaság / 1956 - 1989 - 2009 Október 23. " kétoldalas Al emlékérem (25mm) T:XF, patina, kis ph. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3512513
31688
524
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3267084
31689
524
Numismatik
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" bronz emlékérem (70mm) T:XF HP 3395. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3502927
31690
524
4800
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1960 k. "Komárom város tanácsától / 1265 " kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3462933
31691
524
30000
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére " kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth " double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3093664
31692
524
3200
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF