https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 93

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
1
24220.

Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.
1
24221.

Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel
1
24222.

The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval
1
24223.

Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
1
24224.

Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24225.

Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24226.

Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.
1
24227.

Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.
1
24228.

Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
1
24229.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.
1
24230.

2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24231.

Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse