Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.
Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.