Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.