https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 93

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
1
24256.

Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
1
24257.

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
2 db Népszerű Elektronika c. könyv
1
24258.

2 db Népszerű Elektronika c. könyv

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.
1
24259.

Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
24260.

Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
1
24261.

Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.
1
24262.

3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24263.

3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.
1
24264.

Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse