https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 93

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24232.

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24233.

Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
1
24234.

Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben
1
24235.

Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
24236.

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.  Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
24237.

Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.
Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke.
Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.
1
24238.

Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1
24239.

Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
24240.

Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!
1
24241.

Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24242.

Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.
1
24243.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse