Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.
Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.