Bücher: Technik

Zahl der Lose: 93

Polte - Hein - Windoffer: Clocks and Watches from the Landrock Collection. Leipzig, 1987. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24244.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vrábel Kriszitna - Koszta Ágnes - Töllösy Judit: 160 grammos szénhidrát diéta. Az életmódkönyv. 85 recepttel. Bp.,2006, Central Médiacsoport Zrt. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal, kissé foltos borítóval.
24245.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24246.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
24247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szászvári József: Rallye autózás. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24248.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
24249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db könyv: Izmay Ferenc: Textilipari nyersanyagok ismerete. Bp., 1950, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, ázásnyomokkal. + A pamutszövés kézikönyve. Szerk.: Gönci Sándor, Szabó Pál. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 850 példányban.
24251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
24252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24253.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben
24254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés.
24255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF