Derecskei Sándor - Kárpáti Andorné: Cserépkályhás munkák. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 192 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban. Megjelent 5300 példányban.
Linder Emil: Kosárfonás. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 236 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött nyl-kötésben, a könyv végén néhány lapot rossz sorrendben kötöttek be. Megjelent 600 példányban.
Güldner, Hugo: Das Entwerfen und Berechnen der Verbrennungskraftmaschinen und Kraftgas-Anlagen. Berlin, 1914, Julius Springer, XX+789+[15] p.+ 35 t. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Maurer Gyula (szerk.):Vízgazdálkodás a mélyépítő ipari technikum vízműépítő tagozata számára I-II. Bp., Tankönyvkiadó. Papírkötésben, kopottas állapotban.
2 db épületgépészeti könyv: Az épületgépészet kézikönyve. Főszerk.: Menyhárt József. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, a könyvtesttől részben elváló borítóval, egy-két kijáró lappal. + Épületgépészeti számítások példatára. I. köt. Szerk.: Völgyes István. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, néhány kissé gyűrött lappal. Megjelent 3500 példányban.
Menyhárt József: Légtechnikai rendszerek. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 342+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 1500 példányban.
Barótfi István - Kocsis Károly: Mezőgazdasági épületgépészeti kézikönyv. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó, 437+[3] p.+ 2 (kihajtható) t. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 5200 példányban.