Es ist zu lizitieren
24180.
Bücher: Technik
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1926 Siemens Zeitschrift. 6. Jahrgang 1926. Berlin, 1926, Siemens & Halske - Siemens-Schuckert, 8+635+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |