Bücher: Technik

Zahl der Lose: 93

Derecskei Sándor - Kárpáti Andorné: Cserépkályhás munkák. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 192 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban. Megjelent 5300 példányban.
24172.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Balogh Gyula: Kézikönyv automobil és motorkerékpár szerkezete, működése és kezelésének elsajátítására. Bp., [1942], szerzői kiadás (Hajnal Ferenc-ny.), 146+[2] p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Linder Emil: Kosárfonás. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 236 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött nyl-kötésben, a könyv végén néhány lapot rossz sorrendben kötöttek be. Megjelent 600 példányban.
24174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Güldner, Hugo: Das Entwerfen und Berechnen der Verbrennungskraftmaschinen und Kraftgas-Anlagen. Berlin, 1914, Julius Springer, XX+789+[15] p.+ 35 t. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kóta József: Lőmester. Bp., 1953, Népszava. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Maurer Gyula (szerk.):Vízgazdálkodás a mélyépítő ipari technikum vízműépítő tagozata számára I-II. Bp., Tankönyvkiadó. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kasza József: Vagány fiúk. Vidám történetek, nagy élmények repülőéletemből.  DEDIKÁLT! Bp., 2013, Magyar Repüléstörténeti Társaság, 258 p. Kiadói papírkötés.
24178.

Kasza József: Vagány fiúk. Vidám történetek, nagy élmények repülőéletemből.
DEDIKÁLT! Bp., 2013, Magyar Repüléstörténeti Társaság, 258 p. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db épületgépészeti könyv: Az épületgépészet kézikönyve. Főszerk.: Menyhárt József. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, a könyvtesttől részben elváló borítóval, egy-két kijáró lappal. + Épületgépészeti számítások példatára. I. köt. Szerk.: Völgyes István. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, néhány kissé gyűrött lappal. Megjelent 3500 példányban.
24179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1926 Siemens Zeitschrift. 6. Jahrgang 1926. Berlin, 1926, Siemens &amp; Halske - Siemens-Schuckert, 8+635+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
24180.

1926 Siemens Zeitschrift. 6. Jahrgang 1926. Berlin, 1926, Siemens & Halske - Siemens-Schuckert, 8+635+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Menyhárt József: Légtechnikai rendszerek. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 342+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 1500 példányban.
24181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gáztechnikai kézikönyv. Főszerk.: Vida Miklós. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó, 1138+[2] p.+ 2 (kihajtható) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
24182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Barótfi István - Kocsis Károly: Mezőgazdasági épületgépészeti kézikönyv. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó, 437+[3] p.+ 2 (kihajtható) t. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 5200 példányban.
24183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF