Bücher: Technik Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3514870
24196
524
Books: Technics
Fekete Iván (szerk.): Épületfizika kézikönyv. Bp., 1985, Műszaki Könyvkiadó, 549+[3] p. Kiadói nyl-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514856
24197
524
Books: Technics
Völgyes István (szerk.): Vízellátási és csatornázási adatok. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, 250+[2] p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514850
24198
524
Books: Technics
Balogh Jenő - Völgyes István: Termálvíz-hasznosítás. Bp., 1986, Építésügyi Tájékoztatási Központ, 164 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518933
24199
524
Books: Technics
[Juhász János Kálmán (1893-1972)] Kalman J. De Juhasz: Graphical Analysis of Transient Phenomena in Electric Circuits. (Reprinted from the Journal of the Franklin Institute, Vol. 228, No. 3, September 1939.) Lancaster, é.n., Lancaster Press Inc., [339]-374 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a lapok többsége kijár. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520166
24200
524
Books: Technics
Kner Izidor Aforizmái, Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1907, szerző kiadása. Műbőr kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520239
24201
524
Books: Technics
Rőder Iván - Sugár Anna: A pamutfonás technológiája. A textilipari szakközépiskolák fonó ágazata III. osztálya számára. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó, 504 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 2550 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514847
24202
524
Books: Technics
Werli József: Kelesztők, sütőkemencék, kiegészítő és segédberendezések. Élelmiszeripari szakmunkáskönyvtár. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, 189+[3] p. Kiadói papírkötés, mellékletek nélkül. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514840
24203
524
Books: Technics
Meszléry Celesztin: Gáztechnikai példatár. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, 233+[3] p. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis sérülésekkel. Megjelent 2550 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514750
24204
524
Books: Technics
Horváth Imre (szerk.): Csatornázás. Tervezés - építés. Bp., 1985, Építésügyi Tájékoztatási Központ, 708 p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438248
24205
524
50000
Books: Technics
,,Ikarus 60" kezelési és karbantartási utasítás. Bp., 1955, KÖZDOK, 164 p. Oldalszámozáson kívül kihajtható ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé vetemedett kötéstáblákkal, tulajdonosi bejegyzéssel. Megjelent 1060 példányban. (Ritka!) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3461431
24206
524
30000
Books: Technics
Csepel DL413, DS413, DT413.1, DU413 tip. motorok kezelési és karbantartási utasítása. (DU 413/K/4.) Szerk.: Kozma József, Csatáry Mihály. Szigethalom, 1965, Csepel Autógyár, 74 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 250 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3421306
24207
524
Books: Technics
ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF