Sándor Valéria - Wantuch Ferenc: Repülésmeteorológia. Tankönyv pilóták és leendő pilóták számára. Bp., 2005, Országos Meteorológiai Szolgálat, 272 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Sz-80 és Sz-100 lánctalpas traktorok alkatrészkatalógusa. Bp., 1964, Mezőgazdasági Gépalkatrész Ellátó Vállalat, 130+[2] p.+ 59 t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. Megjelent 1550 példányban.
Verő József - Káldor Mihály: Vasötvözetek fémtana. A szerzők, Verő József (1904-1985) kohómérnök,tanszékvezető egyetemi tanár, kutatóintézeti igazgató, a fémtan egyik megteremtője és Káldor Mihály (1924-1998) kohómérnök, egyetemi tanár, későbbi tanszékvezető, Geleji Sándor aspiránsa által Neubauer Irénnek (1938-2024),Geleji Sándor(1898-1967) kohómérnök, egyetemi tanár felesége, majd özvegye részére DEDIKÁLT, dátumozott (1966. máj. 17.) példány! Bp., 1966, Műszaki, 323 p.+1 sztl. lev. Megjelent 560 példányban. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Sobel, Dava - Andrewes, William J. H.: Längengrad. Die illustrierte Ausgabe. 1999, Berlin Verlag. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Hans Holldack: Maschinenlehre für Landwirte. Lehr- und Hilfsbuch für Unterricht und Praxis. Berlin - Hamburg, 1949., Paul Parey. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.