Bücher: Religion

Zahl der Lose: 112

24455.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
III. Karmapa Rangdzsung Dordzse: A közönséges tudat és a bölcsesség. Khenpo Cering. Tar, én.,Buddhista Meditáció Központ. Kiadói papírkötés.
24456.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Németh Norbert: A buddhizmus eszméi. A Tan Kapuja Tanítói 2. [Bp.], 2022, Tan Kapuja Buddhista Egyház. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
24457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Garadnay Balázs: A keskeny út öröme és járhatósága. A lelkiélet teológiája. Bp., 2004, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
24458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sabatier, Paul:  Vie de S. Francois d'Assise. Paris, [1912 körül]. Libraire Fischbacher (Imprimerie Alsacienne G. Fischbach, Strasbourg). [4] + CXXVI + 418 + [2] p. Paul Sabatier (1858-1928) francia protestáns lelkész, történész, középkorász, az első modern Szent Ferenc-életrajz írója. Kritikai szemlélettel megírt könyve 1893-ban jelent meg, egy éven belül elnyerte a Francia Akadémia díját, valamint rákerült a Vatikán által betiltott könyvek jegyzékére. Példányunk a munka 40. [!] kiadásából származik. Aranyozott gerincű, álbordás korabeli félmaroquin kötésben. Dekoratív, szép példány.
24459.

Sabatier, Paul: Vie de S. Francois d'Assise.
Paris, [1912 körül]. Libraire Fischbacher (Imprimerie Alsacienne G. Fischbach, Strasbourg). [4] + CXXVI + 418 + [2] p.
Paul Sabatier (1858-1928) francia protestáns lelkész, történész, középkorász, az első modern Szent Ferenc-életrajz írója. Kritikai szemlélettel megírt könyve 1893-ban jelent meg, egy éven belül elnyerte a Francia Akadémia díját, valamint rákerült a Vatikán által betiltott könyvek jegyzékére. Példányunk a munka 40. [!] kiadásából származik.
Aranyozott gerincű, álbordás korabeli félmaroquin kötésben. Dekoratív, szép példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Khencsen Thrangu Rinpocse: A buddhista gyakorlás három járműve. Ford.: Agócs Tamás. Bp., 2019, Dr. Kiss Zsolt - Damaru. Kiadói papírkötés.
24461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
24462.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Joyau, Károly [Charles Anatole]:  Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál. Budapest, 1901. Kiss János - Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + XVIII + 287 + [1] p. Charles-Anatole Joyau (1840-1917) domonkos rendi szerzetes Aquinói Szent Tamás-életrajza eredeti nyelven 1886-ban jelent meg. Magyar fordításának kiadója Kiss János egyetemi tanár, a hazai Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke. A munka első magyar kiadása 1898-ban jelent meg, példányunk a második edícióból való. Aranyozott, illusztrált, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer Nándor, Budapest), vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.
24463.

Joyau, Károly [Charles Anatole]: Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál.
Budapest, 1901. Kiss János - Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + XVIII + 287 + [1] p.
Charles-Anatole Joyau (1840-1917) domonkos rendi szerzetes Aquinói Szent Tamás-életrajza eredeti nyelven 1886-ban jelent meg. Magyar fordításának kiadója Kiss János egyetemi tanár, a hazai Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke. A munka első magyar kiadása 1898-ban jelent meg, példányunk a második edícióból való.
Aranyozott, illusztrált, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer Nándor, Budapest), vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Sztripszky Hiador, dr. ? Alexics György dr.: Szegedi Gergely énekeskönyve XVI. századi román forditásban. Protestáns hatások a hazai románságra.    Bp., 1911. (Hornyánszky Viktor ny.) 232p. Kiadói pergamenpapír-kötésben, kis sérüléssel.
24466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF