Bilkei Ferenc: Kalauz a katolikus vallásba visszatérőknek. Székesfehérvár, 1942, Vörösmarty Nyomda, 159+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, néhány kisebb lapszéli folttal, sérüléssel.
Ramsay, [William Mitchell]: Pauline and other Studies in Early Christian History. London, 1906, Hodder and Stoughton, XI+(1)+415+(1) p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, egy színes, kihajtható térképpel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a gerincen kisebb hiánnyal, a térképen kisebb szakadással, kissé dohos.