Bücher: Religion

Zahl der Lose: 112

Bilkei Ferenc: Kalauz a katolikus vallásba visszatérőknek. Székesfehérvár, 1942, Vörösmarty Nyomda, 159+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, néhány kisebb lapszéli folttal, sérüléssel.
24503.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spicer W. A.: Korunk és a világ sorsa. Bp., Gyarmati és Társa. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24504.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
La nova Testamento de nia sinjoro kaj savanto Jesuo Kristo. London, 1912. Eszperantó nyelven. Sérült gerincű bőr kötésben, aranyozott lapélek, kopottas állapotban.
24505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ramsay, [William Mitchell]: Pauline and other Studies in Early Christian History. London, 1906, Hodder and Stoughton, XI+(1)+415+(1) p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, egy színes, kihajtható térképpel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a gerincen kisebb hiánnyal, a térképen kisebb szakadással, kissé dohos.
24506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF