Bhikkhu Bodhi: A nemes nyolcrétű ösvény. A buddhista szellemi út. Ford.: Farkas Anikó. Bp., 1993, Orient Press. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje. Egyszerű meditációs gyakorlatok az egészség, a jóllét és a megvilágosodás érdekében. Daniel Goleman előszavával. Ford. és az előszót írta Dr. Agócs Tamás. Bp., 2020, Satori-Book Bt. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
Ecclesiae Instituta Valetudini Fovendae Toto Orbe Terrarum Index. Vaticana, 1986, Pontificia Commissio de Apostolatu Pro Valetudinis Administris, 1156 p. Kiadói egészvászon-kötés.
Tóth István: Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.) Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás. A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja. Könyvtári duplum. Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.
D. Molnár István: Vallási kisebbség és kisebbségi vallás. Görögkatolikusok a régi és mai Lengyelországban. Bp., 1995, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
[Páli Szent Vince]: Depaul szent Vince konferenciái a Szeretet Leányaihoz. A negyedik francia kiadás magyar fordítása. II. köt. Bp., 1926, A Szeretet Leányai, 692 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Hitvallás és tudomány. Emlékkönyv. Az Ágostai Hitvallás 400 éves jubileuma alkalmából. Sopron, 1930, Székely és Társa. Papírkötésben, viseltes állapotban.
Lukács László - Szebeni András. Boldogok , akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. A fotóművész Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1988, Corvina. Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.