Es ist zu lizitieren
24466.
Bücher: Religion
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Sztripszky Hiador, dr. ? Alexics György dr.: Szegedi Gergely énekeskönyve XVI. századi román forditásban. Protestáns hatások a hazai románságra. Bp., 1911. (Hornyánszky Viktor ny.) 232p. Kiadói pergamenpapír-kötésben, kis sérüléssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |