Es ist zu lizitieren
24455.
Bücher: Religion
4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD
4 400 HUF
Samassa Jószef: Dr. ~ ~ bibornok, egri érsek beszédei I-II. kötet (teljes) Eger, 1912. Érseki Liceumi könyvny. VIII, 394 p. 1 t.; IV, 434 p. A két kötet egységes, kiadói egészvászon-kötésben, a 2. kötet borítóján folt, sérülés
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |