cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról! I. rész. A Pesti Hírlap kiadása. Benne Herczeg Ferenc, József királyi herceg, Ravasz László, Kornis Gyula és mások írásaival. Kiadói tűzött papírkötés, 44 p.
Saly Elemér: Mozgó vesztőhely. Sajtó számára átdolgozta: Gergely Sándor. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
Dr. Temesváry Ferenc: "Midas csináltatta aranyos szerszámját". Kaposvár, 1969, Somogy Mezei Múzeumok Igazgatósága, foltos, sérült papírkötés. Benne Haranghy Miklós grafikájával. A szerző által ALÁÍRT.
A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.
Gróf Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ös Révai-kiadás hasonmása.
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 2244. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.