Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról! I. rész. A Pesti Hírlap kiadása. Benne Herczeg Ferenc, József királyi herceg, Ravasz László, Kornis Gyula és mások írásaival. Kiadói tűzött papírkötés, 44 p.
22633.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Saly Elemér: Mozgó vesztőhely. Sajtó számára átdolgozta: Gergely Sándor. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
22634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Brachfeld F. Olivér: Árpád-házi Jolánta, Aragónia királynéja. Ford.: Csikós Margit. Szeged, 1994, magánkiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
22636.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
22639.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Temesváry Ferenc: "Midas csináltatta aranyos szerszámját". Kaposvár, 1969, Somogy Mezei Múzeumok Igazgatósága, foltos, sérült papírkötés. Benne Haranghy Miklós grafikájával. A szerző által ALÁÍRT.
22640.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.
22641.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22642.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gróf Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ös Révai-kiadás hasonmása.
22643.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
22644.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Henney Árpád: Mi a hungarizmus? Összeáll.: - -. hn., 1997, Magyar Rezervátum, 22 p. Kiadói papírkötés.
22645.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 2244. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
22646.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF