Es ist zu lizitieren
22644.
Bücher: Geschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |