Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Dorf Unterm Hakenkreuz. Diktatur auf dem Land im deutschland Südwesten 1933 bis 1945. Ulm, 2009, Jan Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22779.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Erich Kern (Hrsg.): Verheimlichte Dokumente. München,1988,FZ-Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincén lyukas kiadói papír védőborítóban.
22780.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Hans Severus Ziegler: Adolf Hitler aus dem Erlben dargestellt. Pr. Oldendorf,1977.,K. W. Schütz KG. 4. Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
22781.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Georg Ernst: Biz zur letzten. Illusion und Wirklichkeit Stunde. Hamburg - Berlin - Bonn,1995,E. S. Mittler &amp; Sohn. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22782.

Georg Ernst: Biz zur letzten. Illusion und Wirklichkeit Stunde. Hamburg - Berlin - Bonn,1995,E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Rudolf Heß: Briefe 1908-1933. Hrsg. von Wolf Rüdiger Heß. Mit einer Einführung und Kommentaren von Dirk Bavendamm. München - Wien,1987, Langen - Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22783.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 6. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, 422+1 p. Új dolgozat. Korabeli sérült félbőr kötésben
22784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Slavenka Drakulic: Balkán Expressz - Képek a délszláv háborúbó. Kobra Könyvek. Bp., 1995, Officina Nova, 142+2 p. Kiadói papírkötés.
22785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,2004. Magyar Ház. 431p. Kiadói kartonált papírkötésben
22786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jankovics József - Nyerges Judit (szerk.): Vörösmarti Mihály kálvinista predikátor megtérése históriája. Argumentum, 1992. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban
22787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1916. évi (L.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1880. évi (XIV.) évf. 9. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
22788.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1917. évi (LI.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1918. évi (LII.) évf. 1-2. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
22789.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22790.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF