Dorf Unterm Hakenkreuz. Diktatur auf dem Land im deutschland Südwesten 1933 bis 1945. Ulm, 2009, Jan Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Erich Kern (Hrsg.): Verheimlichte Dokumente. München,1988,FZ-Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincén lyukas kiadói papír védőborítóban.
Hans Severus Ziegler: Adolf Hitler aus dem Erlben dargestellt. Pr. Oldendorf,1977.,K. W. Schütz KG. 4. Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Georg Ernst: Biz zur letzten. Illusion und Wirklichkeit Stunde. Hamburg - Berlin - Bonn,1995,E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Rudolf Heß: Briefe 1908-1933. Hrsg. von Wolf Rüdiger Heß. Mit einer Einführung und Kommentaren von Dirk Bavendamm. München - Wien,1987, Langen - Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1916. évi (L.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1880. évi (XIV.) évf. 9. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1917. évi (LI.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1918. évi (LII.) évf. 1-2. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.