Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, ex librissel
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története. I. köt. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezető soraival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, XIX+(1)+366+(2) p.+ 1 (kihajtható) t.; Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, előzéklap hiányzik. M. kir honvéd hadbiztosi iskola pecsétjével
Escott, [Thomas Hay Sweet]: A mai anglia. I-II. köt. Ford.: György Endre. Bp., 1905-1907, MTA, XII+375+(1) p.; XI+(1)+368 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé viseltes borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Lexikon des Zweiten Weltkriegs. Mit einer Chronik der Ereignisse von 1939-1945 und ausgewählten Dokumenten. Hrsg. von Christian Zentner. Herrsching,én., Manfred Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Carl Amery: Hitler als Vorläufer. Auschwitz - der Beginn des 21. Jahrhunderts. München, 1998., Luchterhand. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Armand van Ishoven: Udet. Biographie. Berlin - Darmstadt - Wien,én.,C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
So war der Zweite Weltkrieg 1939 Das Jahr der Entscheidung. Leoni am Starnerger See,1989.,Durffel - Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Klaus Backes: Hitler und die bildenden Künste. Kulturverständnis und Kunstpolitik im Dritten Reich. Köln,1988,DuMont. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.