Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22851.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, ex librissel
22852.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története. I. köt. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezető soraival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, XIX+(1)+366+(2) p.+ 1 (kihajtható) t.; Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, előzéklap hiányzik. M. kir honvéd hadbiztosi iskola pecsétjével
22853.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyurgyák János: Ezzé lett magyar hazátok. A magyar nemzeteszme és nacionalizmus története. Bp., 2007, Osiris, 660+[4] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22854.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Escott, [Thomas Hay Sweet]: A mai anglia. I-II. köt. Ford.: György Endre. Bp., 1905-1907, MTA, XII+375+(1) p.; XI+(1)+368 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé viseltes borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
22855.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lexikon des Zweiten Weltkriegs. Mit einer Chronik der Ereignisse von 1939-1945 und ausgewählten Dokumenten. Hrsg. von Christian Zentner. Herrsching,én., Manfred Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22856.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Carl Amery: Hitler als Vorläufer. Auschwitz - der Beginn des 21. Jahrhunderts. München, 1998., Luchterhand. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22857.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Armand van Ishoven: Udet. Biographie. Berlin - Darmstadt - Wien,én.,C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22858.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Palásthy Rezső (szerk.): Ferenczy József. Életrajzi vázlat kortörténeti háttérrel. München, 1992, Donau-Verlag. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
So war der Zweite Weltkrieg 1939 Das Jahr der Entscheidung. Leoni am Starnerger See,1989.,Durffel - Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22861.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klaus Backes: Hitler und die bildenden Künste. Kulturverständnis und Kunstpolitik im Dritten Reich. Köln,1988,DuMont. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF