Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Dusza András: A birodalom végnapjai. Így láttam Horváth Edét. hn., 2003, X-Meditor. Kiadói kartonált papírkötés.
22875.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tempfli Imre: Sárból és napsugárból. Pakocs Károly püspöki helynök élete és kora 1892-1966. Bp., 2002, METEM. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22876.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Györffy György: A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Osiris Kiadó, 2002, Kiadói kartonált papírkötés.
22877.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fejtő Ferenc: II. József. Bp., 1997. Atlantisz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés
22878.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kisebbséggel kapcsolatos könyvek gyűjteménye: Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon; Kővágó L.:Nemzetiségekl a mai Magyarországon; Kisebbség - nemzetiség, Együtt élő népek a Kárpát-Medencében.
22879.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Benda Kálmán: A Bocskai-szabadságharc. Bp., 1955., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Rákóczi Erzsébet levelei férjéhez 1672-1707. Szerk. és az előszót írta: Benda Borbála és Várkonyi Gábor. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22880.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22881.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Harmatta János (szerk.): Ókori keleti történeti chrestomathia. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón folttal, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 2000 példányban.
22882.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Petrus Ransanus: A magyarok történetének rövid foglalata. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Blazovich László és Sz. Galántai Erzsébet. A Corvinus János c. részt ford.: Kulcsár Péter. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22883.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Makkay János: A magyarországi neolitikum kutatásának új eredményei. Korunk Tudománya. Bp.,1982,Akadémiai Kiadó.Kiadói papírkötés.
22884.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lukinich Imre (szerk.): Mohácsi emlékkönyv 1526. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22885.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG &amp; Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.
22886.

Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF