Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Acsády György Püspöky István Vertel Beatrix: Hajdanvolt szépasszonyok   Panoráma, 2004 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22887.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kreutzer Vertel Beatrix Acsády György: Hajdanvolt úriemberek. Viva Média Holding, 2008 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22888.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ráduly János: Rovásíró őseink. DEDIKÁLT! Korond, 1995., Firtos. Kiadói papírkötés. + László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
22889.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bibliotheca Classica 3 kötete (3 cím 4 kötetben):   Tacitus összes művei I-II. köt. Ford.: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, egy kötet papírborítójának gerincén lyukkal.; C. Sallustius Crispus összes művei. Ford.: Kurcz Ágnes. Bibliotheca Classica. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford.: Kis Ferencné. Bibliotheca Classica. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
22890.

Bibliotheca Classica 3 kötete (3 cím 4 kötetben):

Tacitus összes művei I-II. köt. Ford.: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, egy kötet papírborítójának gerincén lyukkal.;
C. Sallustius Crispus összes művei. Ford.: Kurcz Ágnes. Bibliotheca Classica. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford.: Kis Ferencné. Bibliotheca Classica. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Farkas Gyula: A "fiatal Magyarország" kora. A Magyar Szemle Könyvei V. Bp. 1932. Magyar Szemle Társaság, 318+2 p. Kiadói kopott, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés.
22891.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22892.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Izsák Lajos: A koalíció évei Magyarországon 1944-1948. Az Én Világom. Bp., 1986, Kozmosz. Kiadói papírkötés.
22893.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22894.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22895.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Takács Péter: Úrbéresek vallomása Szabolcsban 1772   Akadémiai Kiadó, 1991. 228p. Kiadói papírkötésben
22896.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2 db könyv - Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. 1985, Helikon. + Dr. Hans Bankl: A Habsburg-ház betegei. Kiadói papír és kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
22897.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nagy István: Erdélyi úton. Bp., 1947. Szikra. 135p. Kiadói félvászon kötésben
22898.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF