Es ist zu lizitieren
22891.
Bücher: Geschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Farkas Gyula: A "fiatal Magyarország" kora. A Magyar Szemle Könyvei V. Bp. 1932. Magyar Szemle Társaság, 318+2 p. Kiadói kopott, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |