Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3390028
22899
524
Books: History
1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3405103
22900
524
Books: History
A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3406858
22901
524
Books: History
Folia Historica XXV. Főszerkesztő: Kovács Tibor. Szerkesztette: Szvitek Róbert József. Bp., 2008, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésben, könyvtári jelzettel és pecsétekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3425316
22902
524
Books: History
Berecz János: Az én rendszerváltásom. Okina Bt., 2006. 399p. Kiadói kartonált papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3439672
22903
524
Books: History
Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3441190
22904
524
Books: History
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3441562
22905
524
Books: History
Marx Károly élete képekben. Összeáll. a Szikra Könyvkiadó marxista-leninista szerkesztősége és a Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1953, Szikra, 1 t. + 121+(3) p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3442336
22906
524
Books: History
Geréb László: Bibliográfia a hazai parasztlázadások verses és elbeszélő irodalmához H-.n. 1949. 27p. 2 t. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3457877
22907
524
Books: History
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, bontatlan zsugorfóliában noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458559
22908
524
Books: History
Guglielmo Ferrero: Újjáépítés: Talleyrand Bécsben 1814-1815 Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458583
22909
524
Books: History
Bartoniek-Gárdonyi-Dézsi: A magyar történettudomány kézikönyve Könyvértékesítő Vállalat, 1987. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458615
22910
524
Books: History
Kumorovitz L. Bernát: A magyar pecséthasználat története a középkorban - Der Gebrauch von Siegeln in Ungarn im Mittelalter. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF