Katona József versei. A szöveget gondozta és az utószót írta: Orosz László. A jegyzetek Orosz László és Sütő József munkája. Bp., 1991, Szépirodalmi, 85+1 p.+ 33 sztl. lev. Két kötet, az egyik facsimile, a másik tanulmány kötet. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kartontokban.
Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
2 db Országos Széchényi Könyvtár kötet: Dr. Németh Máris (szerk.): Az Országos Széchényi Könyvtár. A Magyar nemzeti Könyvtár. Bp., 1985, OSZK. Kiadói papírkötés. + Kéziratos források az Országos Széchényi Könyvtárban 1789-1867. Bp., 1950, OSZK. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papír védőborítóval.
Torbágyi Novák József Lajos (összeáll.): Uralkodók és főemberek. Történelmi segédkönyv. Bp., 1928, Centrum. Újrakötött félvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, jó állapotban.
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos hangjegyek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.