Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Katona József versei. A szöveget gondozta és az utószót írta: Orosz László. A jegyzetek Orosz László és Sütő József munkája. Bp., 1991, Szépirodalmi, 85+1 p.+ 33 sztl. lev. Két kötet, az egyik facsimile, a másik tanulmány kötet. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kartontokban.
22827.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Diószegi István: Bismarck és Andrássy. Teleki László Alapítvány, 1998 Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
M. Scott Eddie: Ami "köztudott" az igaz is? Debrecen, 1996. Kiadói papírkötés
22829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth, 329+7 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22830.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
22831.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
22832.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
22833.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22834.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22835.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22836.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
André Leroi-Gourhan: Az őstörténet kultuszai. Az én világom. Bp.,1985., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
22837.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos hangjegyek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
22838.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF