Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

22815.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Balázs Judit: Gazdaság az Oszmán Birodalomban. Sopron, 2008, Lövér-Print. 105+1 p. Aranyozott műbőr-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal. Ritka!
22816.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fejér György: Magyar okmánytárhoz évmutató. Bp., MTA. Újrakötött kartonált kötés, belekötve az eredeti borító, jó állapotban.
22817.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Anders Rydell: Hitlers Bilder. Kunstraub der Nazis - Raubkunst in der Gegenwart. Frankfurt, 2014, Campus Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
22818.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Don Whithead: Die FBI-Story: Das US-Bundeskriminalamt öffnet die Akten. Berlin - Darmstadt - Wien,1961,Deutsche Buch-Gemeinschaft, 357+1 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
22819.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.
22820.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 2004. Magyar ház. Kiadói kartonált papírkötésben 172 + 12 p.
22821.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben
22822.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karalyos-Szénási Gyula: Történelmünk a Kárpát-medencében. A szerző által dedikált példány! Bp., 2004, szerzői kiadás, 120 p. Kiadói papírkötés.
22823.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Dedikált  Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. 83p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
22824.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22825.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mészáros József: Nagy-Magyarország-emlékmű, Nagykanizsa. Bp.-Nagykanizsa, 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely - Nagy-Magyarország-emlékmű Szoborbizottsága, 68 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF