Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3190344
22815
524
2200
Books: History
Dorothea Beck: Julius Leber. Sozialdemokrat zwischen Reform und Widerstand. Deutscher Widerstand 1933-1945. A bevezetőt írta: Willy Brandt. Berlin, 1983, Siedler. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3319920
22816
524
2200
Books: History
Balázs Judit: Gazdaság az Oszmán Birodalomban. Sopron, 2008, Lövér-Print. 105+1 p. Aranyozott műbőr-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal. Ritka! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3441069
22817
524
2200
Books: History
Fejér György: Magyar okmánytárhoz évmutató. Bp., MTA. Újrakötött kartonált kötés, belekötve az eredeti borító, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3458857
22818
524
Books: History
Anders Rydell: Hitlers Bilder. Kunstraub der Nazis - Raubkunst in der Gegenwart. Frankfurt, 2014, Campus Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3359174
22819
524
Books: History
Don Whithead: Die FBI-Story: Das US-Bundeskriminalamt öffnet die Akten. Berlin - Darmstadt - Wien,1961,Deutsche Buch-Gemeinschaft, 357+1 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3415421
22820
524
Books: History
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3420065
22821
524
Books: History
Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 2004. Magyar ház. Kiadói kartonált papírkötésben 172 + 12 p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421481
22822
524
Books: History
Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435453
22823
524
Books: History
Karalyos-Szénási Gyula: Történelmünk a Kárpát-medencében. A szerző által dedikált példány! Bp., 2004, szerzői kiadás, 120 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438428
22824
524
Books: History
Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Dedikált Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. 83p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440008
22825
524
Books: History
Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441181
22826
524
Books: History
Mészáros József: Nagy-Magyarország-emlékmű, Nagykanizsa. Bp.-Nagykanizsa, 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely - Nagy-Magyarország-emlékmű Szoborbizottsága, 68 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF