Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Heinrich August Winkler: Geschichte des Westens. Die Zeit der Gegenwart. München, 2015, C. H. Beck, 687+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22791.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szentpétery Imre (szerk.): Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet 4. füzet: 1290-1301. Bp.,1987, MTA, 336p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
22792.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
[Trockij, Lev Davidovics]: L'agonie du capitalisme et les taches de la IVe Internationale. Programme de transition. [A kapitalizmus haldoklása és a 4. Internacionálé feladatai. Átmeneti program.] H.n., 1946, k.n., 38 p. Francia nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, a gerincnél kisebb ázásnyommal.
22793.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[A trianoni béke kritikájáról szóló francia nyelvű munka] Il n'y a pas de paix sans la solution de probleme Danubien. Le traité fatal de Trianon. Par Verdicus. Bp., 1934. 64p. térképekkel. Kiadói papírkötésben
22794.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
MTI Nemzeti Hírügynökség Története. Vezérig. karácsonyi üdvözlő soraival. DEDIKÁLT! Bp., 1996, MTI Kiadói Kft. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
22795.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:  Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.
22796.

Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:
Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Küküllei János: Lajos király krónikája. Névtelen szerző: Geszta Lajos királyról. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kristó Gyula. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22797.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22798.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
22799.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Marczali Henrik: A nemzetiség történetbölcseleti szempontból. A Népszerű Főiskolán (University Extension) előadta - - . Népszerű Főiskola Könyvtára I. Bp., 1905, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, nagyrészt felvágatlan.
22800.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Adolf Hitlers drei Testamente. Ein Zeitdokument. Szerk.: Gert Sudholt. Berg, é.n., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22801.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sensationen von gestern - Geschichte heute. Bildreportagen aus den Jahren 1848-1900 ausgewählt und kommentiert von H. J. Hansen. Oldenburg-Hamburg, é.n., Stalling. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22802.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF