Wolf Rüdiger Heß: Rudolf Heß: "Ich bereue nichts". Mit einem Vorwort von Golo Mann. Graz-Stuttgart, 1995, Leopold Stocker. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Christoph Stölzl (szerk.): Deutsche Geschichte in Bildern. München-Berlin, 1995, Koehler & Amelang, 559 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Christian Graf von Krockow - Karl-Heinz Jürgens: Friedrich der Große. Lebensbilder. Bergisch Gladbach, 1986, Gustav Lübbe. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Padányi Viktor: Dentumagyaria. Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet. [Buenos Aires, 1963.], Transsylvania, 450+2 p. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis sérüléssel.
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. (Feleségemmel a fekete földrészen.) Bp.,2019,Pannon Értéktár Kiadó. A szerző fekete-fehér felvételeivel. Kiadói egészvászon-kötés.
Átkelők a túlvilágra. Két gepida temető a Közép-Tisza mentén. Szerk.: F. Kovács Péter. Szolnok, 2022, Damjanich János Múzeum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Heinrich Schwendemann - Wolfgang Dietsche: Hitlers Schloß. Die "Führerresidenz" in Posen. Berlin,2003,Ch. Links Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Fred Hahn: Lieber Stürmer! Leserbriefe an das NS-Kampfblatt 1924 bis 1945. [Kedves Stürmer! Levelek a náci Kampfblatt szerkesztőjéhez. 1924-től 1945-ig.] Eine Dokumentation aus dem Leo-Baeck-Instiut, New York. Bearbeitung der deutschen Ausgabe von Günther Wagenlehner. Stuttgart, 1978., Seewald Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A Der Stürmer (magyarul: Rohamozó) nemzetiszocialista hetilap volt, amelyet Julius Streicher alapított és adott ki 1923 és 1945 között. Az erőteljesen antiszemita beállítottságú lap tartalma a komoly újság hatását keltő Völkischer Beobachterrel szemben igen alacsony színvonalú volt és sokszor szerepeltek benne a zsidókat támadó cikkek és rajzok, amelyek gyakran kapcsolódtak a vérvádhoz és állítólagos kéjgyilkosságokhoz, ezen kívül néha pornográf tartalmúak is voltak. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.