Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Clift, Ben: French Socialism in a Global Era. The Political Economy of the New Social Democracy in France. New York / London, 2005, Continuum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22621.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Rokolya Gábor: Okleveles históriák. Válogatás a magyar közhitelesség irataiból 1441-1848. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bp., 2010, Magyar Országos Közjegyzői Kamara, 311+[1] p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22622.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Fisher - Camp: Az ókori görögök. Régiek világa régészek szemével. 2006, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
22624.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Horváth Mihály: A magyarok története. A bölcsészettanuló ifjúság számára. Bécs-Pest, 1846, Geibel Károly, VIII+444+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzésekkel, helyeként foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.
22625.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vitéz Szikra Dezső: Trianoni ég alatt. Baja, 1934, K. Bencze Albert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22626.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kisebbségi sors. Dr. Grosschmid Géza beszédei és írásai. Kassa, 1930, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
22627.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kocsis István: Széchenyi. A magyarságtudat regénye. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Endrey Antal: A végső nemzedékig. A Crouy-Chanel család története. 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22629.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Joravsky, David: The Lyesenko Affair. Chicago, London, The University of Chicago Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Somogyi József: Hazánk közoktatásügye a második világháborúig. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22631.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weingart-Kroll-Bayertz: Rasse, Blut und Gene. Geschichte der Eugenik und Rassenhygiene in Deutschland. 1988, Suhrkamp Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF