Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Adolf Hitler politikai testamentuma. Lejegyezte Martin Bormann személyesen. Bp., 2001. Nemzetek Európája Zsebkönyvek, 99 p. Kiadói papírkötésben.
22647.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabó-Szigeti (szerk.): Az egyházi iskolák államosítása Magyarországon, 1948. A Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány évkönyve 2008. Bp., 2008, Új Ember Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22648.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Történelem I., IV. A dolgozók középiskolái számára. Bp., 1969, 1972, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy György: István király és műve. Bp., 2000, Balassi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22651.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
IV. Károly király szenvedése Madeirán és jámbor halála. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kállai Emil: Itt a király.. Röpirat. Szeged, 1903, Traub B. és Társa. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gibbon, [Edward] Edvárd: A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta: Hegyessy Kálmán. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1868-1869, Ráth Mór, XXI+[3]+303+[5] p.; [2]+331+[7] p. Első magyar kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, kijáró lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, rajzokkal.
22654.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A történelmi Magyarország városainak és községeinek címeres pecsétgyűjteménye az Országos Községi Törzskönyvbizottság határozatai alapján (1898-1913). Bp., 1999. KSH
22655.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás király. [Bp., 1939], Athenaeum, 222+[2] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
22656.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pokoly József: Bocskay István és a bécsi béke. Bp, 1906, Franklin, 1 t.+32 p.+1 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az elülső borító és a címkép szélén kis sérüléssel, hiánytalan, de széteső állapotban.
22657.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Für Lajos: A Varsói Szerződés végnapjai - magyar szemmel. Az én történelmem 1. Bp., 2003, Kairosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, tollal írt bejegyzésekkel.
22658.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF