Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 427

Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. [Bp.], 1993, Zrínyi. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
22935.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Képes Krónika. A magyarok régi és legújabb tetteiről, eredetükről és növekedésükről, diadalaikról és bátorságukról. Ford.: Geréb László. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22936.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22937.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Alfons Clary-ldringen: Geschichten eines alten Österreichers. Golo Mann előszavával. Frankfurt/Berlin/Bécs, 1977, Ullstein. Fekete-fehér képmellékletekkel. Német nyelven. Egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
22938.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22939.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22940.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
22941.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22942.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Brehm, Bruno: Weder Kaiser noch König. Der Untergang der Habsburgischen Monarchie. München, 1933, R. Piper &amp; Co., 590+(2) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22943.

Brehm, Bruno: Weder Kaiser noch König. Der Untergang der Habsburgischen Monarchie. München, 1933, R. Piper & Co., 590+(2) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk.: Gróf Kreith Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 1 (címkép) t. + 56 p.+ 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,sérült, hiányos gerinccel, lapok jó állapotban
22944.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
22945.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22946.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF