Képes Krónika. A magyarok régi és legújabb tetteiről, eredetükről és növekedésükről, diadalaikról és bátorságukról. Ford.: Geréb László. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Brehm, Bruno: Weder Kaiser noch König. Der Untergang der Habsburgischen Monarchie. München, 1933, R. Piper & Co., 590+(2) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk.: Gróf Kreith Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 1 (címkép) t. + 56 p.+ 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,sérült, hiányos gerinccel, lapok jó állapotban