Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Árverési közlöny. A m. kir. postatakarékpénztár árverési csarnokának 1939 szeptemberi XCI aukciója rendkívüli szám 111 p . XVIII t.
23352.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Árverési közlöny. A m. kir. postatakarékpénztár árverési csarnokának 1941 Márciusi XCVII aukciója rendkívüli szám 137 p . XVI t.
23353.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Lafenestre, Georges - Richtenberger, Eugene: La peinture en Europe. Rome. Le Vatican. Les églises. Paris, 1903, Société Francaise d'Éditions d'Art, XXII+375+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, foltos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
23355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Novotny Tihamér: A látható és a láthatatlan. Művészeti írások 2004-2013. [Bp.], 2014, Pharma Press-ny., 696 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jeremy Aynsley: Grafik-Design in Deutschland 1890-1945. Mainz, 2000, Hermann Schmidt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Felvinczi Takács Zoltán Dr.: A Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum. Bp., 1923. Újrakötött egészvászon kötés, ragasztott eredeti borítólap, jó állapotban.
23358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Edith von Welser-Ude - Christian Ude: Open-Air-Galerie. Farbige Botschaften and die Welt. München, 2004, Frederking &amp; Thaler. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23359.

Edith von Welser-Ude - Christian Ude: Open-Air-Galerie. Farbige Botschaften and die Welt. München, 2004, Frederking & Thaler. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Claude Monet. (Kiállítási katalógus.) Balingen, 1992, Stadthalle Balingen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23360.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Thomas Levy (szerk.): Daniel Spoerri. Concidence as Master. Bielefeld, 2003, Kerber Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol, francia, német és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Heinz Demisch: Erhobene Hände. Geschichte einer Gebärde in der bildenden Kunst. Stuttgart, 1984, Urachhaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kalmár János - Szebeni András - Gerhard Tötschinger - Hernádi Gyula: Bécs Budapest Wien Budapest 2000. Az egyik fotós, Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Miskolc, 1999, Well-PRess Kft. Német és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal, Kalmár János és Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
23363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF