Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Hadik András. Joze Plecnik. A karszti ember. The karst man. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok, 37+3 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Jože Plečnik (1872-1957) szlovén építész. A 20. századi szlovén építészet egyik legnagyobb alakja. Kiadói papírkötés.
23549.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Adatok és adalékok a hatvanas évek művészetéhez I-II. köt: A művészeti Bizottság jegyzőkönyvei: 1962-1966. Szerk., a bevezetőt írta, a mutatókat összeállította: Wehner Tibor. XX. századi magyar művészeti dokumentumok 2. Bp., 2002., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, IX+1+756+1 p.;2+[757]-1483+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Barcsay Iskolájában. Szerk.: Gerzson Pál. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Antikvitások Románia, 2 darab műtárgy témájú kiadvány, román nyelven, 2010-2017
23552.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Román antikvitások kiadvány 2 darab száma, 2008-2011.
23553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sammler Journal 2008 októberi száma, design témában.
23554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sammler Journal 2008 októberi száma, lámpák témában.
23555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vattay Elemér / Fotók. Képzőművészeti gyűjtemény. Szerk.: Csaplár Ferenc. Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói mappában.
23556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Aufbruch ins Freie. Künstlerkolonien in Deutschland um 1900. (Kiállítási katalógus.) Ravensburg, 2015, Landratsamt Ravensburg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23557.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Uwe M. Schneede: Malerei des Surrealismus. Köln, 1973, M. DuMont Schauberg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23558.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Horst Keller: Edgar Degas. München, 1988, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23559.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Belle Schulhof: Budapest - New York. Egy impresszárió a zenei világban Dedikált!  Cserépfalvi Kiadó, 1990. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
23560.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF