Es ist zu lizitieren
23549.
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Hadik András. Joze Plecnik. A karszti ember. The karst man. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok, 37+3 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Jože Plečnik (1872-1957) szlovén építész. A 20. századi szlovén építészet egyik legnagyobb alakja. Kiadói papírkötés.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |