https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
1
23709.

A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
23710.

AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner &amp; Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23711.

Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner & Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:  Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.; Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.; Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.; A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.; Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.; Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.; Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.; Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;
1
23712.

Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:

Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.;
Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.;
Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.;
A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.;
Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.;
Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.;
Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.;
Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.
1
23713.

Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg &amp; Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.
1
23714.

Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg & Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.
1
23715.

Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.
1
23716.

HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse