Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

23500.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herwig Guratzsch (szerk.): Zeitansage kritische Zeichnungen. Auseinandersetzung mit den Themen des 20. Deutschen Evangelischen Kirchentages ,,Umkehr zum Leben". Hannover, 1983, Wilhelm-Busch-Gesellschaft. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23501.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karl Scheffler: Die grossen franzözischen Maler des 19. Jahrhunderts. München, 1949, F. Bruckmann. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23502.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Konrad Röthel: Moderne deutsche Malerei. Wiesbaden, é.n., Emil Vollmer Verlag. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23503.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tamar Garb: Frauen des Impressionismus. Die Welt des farbigen Lichts. Stuttgart-Zürich, 1987, Belser Verlag. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23504.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Grünewald. Das Werk des Meisters Mathis Gothardt Neithardt. Berlin-Zürich, 1939, Atlantis-Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
23505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2012 Stahl aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, papírkötés.
23506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lempertz 2 darab aukciós katalógus, fotó témában, 2017-2018.
23507.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kapandji Morhange aukciós katalógus, oszmán antikvitás témában, 2012.
23508.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db kiállítási katalógus: Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása, 1938. január 30.-febr. 13. [Bp., 1938], Athenaeum-ny., 12+[4] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + Dési Huber István emlékkiállítása, 1947. április - május 4. Bp., 1947, Légrády-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
23510.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen &amp; Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben
23511.

Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen & Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lovis Corinth. Ein Fest der Malerei. Hrsg. von Agnes Husslein-Arco und Stephan Koja. Belvedere, Wien. München, 2009, Prestel. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF