Frank János: Tárlatok - szertartások. A szerző, Frank János (1925-2004) Széchenyi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Bp., 1992, Műcsarnok, 139+(1) p. Kiadói papírkötés.
V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.; VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.; XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;
Niedner, Marie: Kelim-Arbeiten. Beyers Handarbeitsbücher Band 31. + Kelim-Arbeiten Heft II. Beyers Handarbeitsbücher Band 65. Leipzig, 1921-1925, Otto Beyer. Szövésminta-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
Kortárs művészet múzeumi gyűjteményekben. 1988-1999. Szerk.: Pataki Gábor, Sümegi György. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp.,2001., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, 267+5 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok, 175+1 p. Francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.