Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Frank János: Tárlatok - szertartások. A szerző, Frank János (1925-2004) Széchenyi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Bp., 1992, Műcsarnok, 139+(1) p. Kiadói papírkötés.
23400.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:  V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.; VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.; XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;
23401.

Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:

V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.;
VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.;
XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Niedner, Marie: Kelim-Arbeiten. Beyers Handarbeitsbücher Band 31. + Kelim-Arbeiten Heft II. Beyers Handarbeitsbücher Band 65. Leipzig, 1921-1925, Otto Beyer. Szövésminta-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
23402.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kortárs művészet múzeumi gyűjteményekben. 1988-1999. Szerk.: Pataki Gábor, Sümegi György. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp.,2001., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, 267+5 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok, 175+1 p. Francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
23403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Franz von Lenbach 1836-1904. München,1987,Städtische Galerie im Lenbachhaus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
23404.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF