https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
1
23412.

Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23413.

Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23414.

Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23415.

Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider &amp; Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1
23416.

Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider & Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23417.

Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jacobsson &amp; Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner. Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
23418.

Jacobsson & Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner.
Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
23421.

Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23422.

Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23423.

Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23424.

J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23425.

Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse