Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

23388.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Uhde, W.: Van Gogh. Oxford, 1986, Phaidon. Kiadói papírkötés, egy-két lapon sarokgyűrődéssel. Kiadói papírkötés, jó állapotban, német nyelven.
23390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
23391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
23392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kahane, Martine - Beauvert, Thierry: Die Pariser Oper. Das "Palais Garnier". Ein Gesamtkunstwerk. Fotografien von Jacques Moatti. Mit eineim vorwort von Christa Ludwig. Tübingen,1988., Ernst Wasmuth. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos hátsó borítóval.
23393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Wilhelm Busch: Schnaken &amp; Schnurren. Teil I &amp; II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun &amp; Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.
23394.

Wilhelm Busch: Schnaken & Schnurren. Teil I & II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun & Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ifj. Gyergyádesz László: Félbeszakadt prófécia. Lantos Ferenc zománcművészeti alkotásai, 1967-1976. Kecskemét, 2006, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete, 29 p.+ 16 t. Kiadói kartonált papírkötés.
23395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Emléknyomok. Lieus de mémoire. Rozsda Endre rajzai és 1956-os menekültekkel készült interjúk. Les dessins de Endre Rozsda et les entretiens avec les réfugiés de 1956. Bp., 2006, Centrális Galéria - OSA Archivum, 63+2 p. Rozsda Endre rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés.
23396.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT példány! [Bp.], 2006, Körmendi Kiadó, 109+3 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
23397.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagel árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2007
23398.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Steve Allrich: Oil Painting for the Serious Beginner: Basic Lessons in Becoming a Good Painter. New York, 1996, Watson-Guptill, papírkötés, angol nyelven.
23399.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF